Реконструкція аеропорту в Кривому Розі буде коштувати 1,3 млрд грн, - ОП

Все про економіку та фінанси

Президент Володимир Зеленський під час робочої поїздки до Дніпропетровської області ознайомився з перебігом реконструкції міжнародного аеропорту міста Кривий Ріг, повідомляє Офіс глави держави.

Як зазначається, відновлення летовища, збудованого в 1978-му, планують завершити до кінця 2022 року, а вартість проекту - 990 млн грн.

За словами голови Дніпропетровської облдержадміністрації Валентина Резніченка, запланована реконструкція злітно-посадкової смуги із заміною інженерного та світлового обладнання, а також ремонт перонів. Буде встановлено нове навігаційне та метеорологічне обладнання.

Паралельно з цим відбуватиметься реконструкція будівлі терміналу аеропорту. Її вартість – 300 млн грн. Після завершення робіт летовище зможе обслуговувати 400 пасажирів за годину.

Наразі в аеропорту вже встановлено нове обладнання для обслуговування регулярних рейсів. Це дасть змогу приймати літаки типу A320 та Boeing 737.

Заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко зауважив, що і термінал, і злітно-посадкову смугу планують здати до жовтня 2022 року.