Радницею Вітренка з міжнародних питань призначена екс-нардеп Заліщук

Все про економіку та фінанси

"Нафтогаз" повідомив, що екс-нардеп Світлана Заліщук призначена радницею голови правління НАКу.

Як зазначається, вона координуватиме взаємодію групи "Нафтогаз" з міжнародними партнерами, зокрема посадовими особами країн G7, та виконуватиме представницьку функцію високого рівня. Одним з її пріоритетів буде протидія Північному потоку-2.

«За попередні кілька років команда Нафтогазу домоглася майже неможливого — значного відтермінування добудови Північного потоку-2. Однак до перемоги іще далеко і бій України проти російської геополітичної труби не завершено. Сьогодні ми працюємо над кількома сценаріями зупинки Північного потоку-2. Необхідна мобілізація усіх гілок української влади та чітка й послідовна координація з нашими міжнародними партнерами, які розуміють небезпеку російської труби для усієї Європи. Такими наразі я бачу пріоритети своєї роботи», — прокоментувала С. Заліщук своє призначення.

Як зазначається, вона працювала зовнішньополітичним радником прем’єр-міністра та віце-прем’єрки з європейської та євроатлантичної інтеграції. Була народною депутаткою України VIII скликання та очолювала підкомітет з питань євроатлантичного співробітництва та євроінтеграції комітету Верховної Ради у закордонних справах. Також була членом українських делегацій до ПАРЄ та Парламентського комітету Асоціації з Європейським Союзом. Закінчила Київський національний університет ім. Тараса Шевченка.

До управлінської команди Нафтогазу по взаємодії із стейкхолдерами також входять Мирон Василик та Роман Супрун.

"Нафтогаз" констатує, що виступає проти зняття американських санкцій з проекту Північний потік-2.