Радник Ердогана: РФ хоче переговорів з Україною і Заходом

Все про економіку та фінанси

Радник президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана Ібрагім Калин заявив, що Росія хоче «укласти нову велику угоду» з Україною та Заходом, пише "НВ".

«Ми знаємо, що Росія хоче сісти за стіл переговорів не лише з Україною, а й із Заходом, і укласти нову велику угоду… Є глибший стратегічний розрахунок, який включає Україну», — сказав він в інтерв`ю турецькому виданню Türkiye.

За словами Калина, для переговорів усі сторони, зокрема Європа і США, «повинні мати конструктивний настрій», тому Туреччина веде активні переговори з американськими та європейськими колегами.

В інтерв`ю Калин повторив, що Туреччина готова зробити свій внесок для забезпечення зустрічі президента Володимира Зеленського з російським диктатором Володимиром Путіним.

Володимир Зеленський в інтерв`ю італійському телеканалу Rai 1 сказав, що питання переговорів з РФ ускладнюється щодня через воєнні злочини російських окупантів, розстріли ними мирних жителів та знищення інфраструктури. Він підтвердив, що готовий розмовляти з Путіним, але на умовах діалогу, а не ультиматумів.