Радник Байдена з нацбезпеки: США та наші союзники - на боці України

Все про економіку та фінанси

Радник з національної безпеки США Джейк Салліван, розповів про проведені напередодні консультації з союзниками щодо інформації про чергове стягування російських військ до українського кордону. Про це американський чиновник заявив на прес-конференції в шотландському Глазго, повідомляє офіційний сайт Білого дому, констатує zn.ua.

Відповідаючи на питання про нову російську військову загрозу щодо України та стягування техніки до кордону, Салліван заявив: “Минулими вихідними ми мали можливість проконсультуватися з ключовими союзниками та партнерами з питання щодо України. Ми змогли переконатися, що всі партнери Америки на боці України та підтримують суверенітет та територіальну цілісність країни. Ми продовжимо уважно стежити за ситуацією." — сказав він.

Раніше газета The Washington Post повідомила, що Росія переміщує війська до кордону з Україною. У виданні наголосили, що це не схоже на навчання. Зазначається, що останніми днями у соціальних мережах з`явилися відео, на яких видно, як російські потяги та колони переміщують велику кількість військової техніки, зокрема ракети та танки, на півдні та заході Росії. Чиновники за умов анонімності заявляють, що рух військ у бік України спостерігається вже кілька останніх тижнів.

У той же час, Головне управління розвідки Міноборони не зафіксувало стягування Росією військових підрозділів до українських кордонів, повідомили в оборонному відомстві.