Радник Байдена: обговорюємо з союзниками обмеження цін на російську нафту

Все про економіку та фінанси

США проводять переговори з Євросоюзом і Великою Британією щодо введення максимальної ціни на російську нафту. Про це заявив радник Білого дому з питань нацбезпеки Джейк Салліван, пише "РБК-Україна".

За його словами, зараз країни обговорюють умови і розробляють план того, як саме буде працювати заплановане обмеження цін на нафту з РФ.

"Це не той процес, який буде завершено за кілька днів. Це займе час через безліч елементів, які необхідно опрацювати", - підкреслив Салліван.

Також він зазначив, що США взаємодіють з низкою країн, які є найбільшими імпортерами російської нафти, але відмовився називати подробиці.

"Ми прозорі, прямолінійні і відверті з основними країнами-споживачами щодо нашого наміру працювати над скороченням російських доходів", - зазначив радник Байдена.

Раніше прем`єр-міністр Японії Фуміо Кісіда заявив, що максимальна ціна на російську нафту після введення примусових обмежень з боку країн "Великої сімки" складе не більше половини поточної закупівельної ціни.

За інформацією Bloomberg, США і союзники планують встановити максимальну ціну для російської нафти на рівні 40-60 доларів за барель.