Радник Байдена: є ризик рецесії, але США почуваються ще досить добре порівняно з рештою світу

Все про економіку та фінанси

Головний економічний радник президента Джо Байдена заявив у неділю, що ризик рецесії не можна відкидати, але в порівнянні з рештою світу, в США все ще добре, пише MarketWatch.

В інтерв’ю CNN Брайан Діз, директор Національної економічної ради США, сказав, що боротьба з інфляцією є головним пріоритетом адміністрації і що ФРС потрібен «простір», щоб виконувати свою роботу. Він також зауважив, що, незважаючи на потенціал рецесії, США все ще перебувають у відносно хорошому становищі.

За словами Діза, адміністрація Байдена впоралася з низкою «несподіваних викликів» за останній рік, включаючи нові варіанти COVID-19, вузькі місця в ланцюжках поставок і російське вторгнення в Україну. Він також стверджував, що економіка країни рухається до нового циклу зростання.

«Наша економіка переходить від того, що було найсильнішим відновленням у сучасній американській історії, до періоду більш стабільного та стійкого зростання, який краще працює для сімей», – додав Діз.

«Немає сумніву, що зараз ми стикаємося з серйозними глобальними проблемами, перш за все з інфляцією, і це сильно б’є по сім’ях, – продовжив Діз. - Але також безсумнівно, що Сполучені Штати перебувають у кращому становищі, ніж будь-яка інша велика країна світу, щоб подолати інфляцію, не відмовляючись від усіх економічних здобутків, які ми отримали, і це через силу нашого відновлення».