Путін: відстрочка прийняття України в НАТО ситуацію не змінює

Все про економіку та фінанси

Президент РФ Владімір Путін під час прес-конференції після переговорів з канцлером Німеччини Олафом Шольцем заявив, що відстрочка ухвалення України в НАТО не змінює ситуації. За словами Путіна, РФ хоче вирішити це питання під час переговорного процесу, пише zn.ua.

«От ви сказали чудову фразу: «Кажуть, що найближчими роками Україна не буде в НАТО». Що означає кажуть? Ми ж з вами маємо розуміти, що таке «говорять» у міждержавних відносинах. Нам уже 30 років кажуть, що розширення НАТО не буде взагалі на жодний день у бік російських кордонів, а сьогодні ми бачимо інфраструктуру НАТО прямо біля нашого будинку», - заявив Путін.

Після цього президент країни-агресора згадав, що обговорюється питання щодо вступу України до Північноатлантичного Альянсу.

«Кажуть, як ви сказали, це не буде завтра. А коли? Післязавтра? А що це для нас змінює у історичній перспективі? Повністю нічого», - заявив Путін.

Він також поскаржився на те, що сьогодні йдеться про неготовність України вступити до НАТО, але «тут же кажуть, що її завтра не ухвалять, а ухвалять тоді, коли її підготують до цього».

«Але для нас це може бути вже пізно. Тому ми хочемо вирішити це питання зараз, прямо зараз, найближчим часом, у ході переговорного процесу, мирними засобами», - заявив Путін.

Російський президент додав, що РФ сподівається «її занепокоєння почують і сприймуть серйозно».