Путін назвав провокаційним питання, чи збирається РФ нападати на Україну

Все про економіку та фінанси

Президент Росії Володимир Путін у середу, 8 грудня, заявив, що Росію не може не турбувати питання можливого прийняття України до Організації Північноатлантичного договору (НАТО) та розцінив як провокаційне питання про те, чи збирається РФ нападати на Україну, зауваживши, що "Росія - миролюбна держава", констатує DW.

"Це питання провокаційне. Росія проводить миролюбну зовнішню політику, але вона має право забезпечувати свою безпеку, як я вже сказав, у середньостроковій та віддаленій перспективі. І ми обговорюємо це з нашими партнерами, з усіма нашими партнерами, включно з учорашнім моїм співрозмовником, президентом Сполучених Штатів Америки паном Байденом", - сказав Путін під час пресконференції за підсумками переговорів із прем`єр-міністром Греції Кіріакосом Міцотакісом.

Путін додав, що "кожна країна має право обирати найбільш прийнятний для себе спосіб забезпечення безпеки", втім це не має підривати безпеку інших держав, у даному випадку - Росії. "Нас не може не турбувати перспектива можливого прийняття України до НАТО, адже це призведе до розміщення відповідних військових контингентів, баз та загрозливої для нас зброї", - заявив він.