Публічний доступ до судового реєстру відновлять через місяць-два, - глава Верховного Суду

Все про економіку та фінанси

Голова Верховного Суду Всеволод Князєв в інтерв`ю zn.ua заявив, що публічний доступ до держреєстру судових рішень може бути відновлений через місяць-два:

"Річ у тому, що доступ до реєстру на захоплених територіях отримали окупанти. Зокрема й до електронних підписів суддів та паролів. В умовах війни швидко зрозуміти, куди потрапили ці підписи й паролі, і чиї саме, неможливо.

Ми вирішили закрити реєстр, щоб не втратити більше. Інформацію могли просто знищити, і наслідки для економіки та прав громадян, а також для їхнього життя і здоров`я, могли бути просто непоправними. Тому я вважаю, що наші дії були адекватні ситуації.

У суддів зараз відновлюється повний доступ до реєстру. Вони отримують його за прізвищами. Всі рішення продовжуємо вносити в реєстр.

Це означає, що правозахисники після відкриття реєстру — через місяць або два — отримають усю інформацію, яка їх цікавить. І не забуваймо, що в реєстрі є повна інформація щодо майна та адрес громадян, військових частин, оборонних об`єктів. Справи ж розглядалися найрізноманітніші".