Пєсков: РФ не буде застосовувати ядерну зброю за будь-якого сценарію в Україні

Все про економіку та фінанси

Прес-секретар Путіна Дмітрій Пєсков в інтерв`ю PBS в понеділок заявив, що "будь-який результат операції в Україні, звичайно, не є приводом для застосування ядерної зброї", пише Reuters, констатує zn.ua.

Пєсков сказав, що у Росії “є концепція безпеки”, відповідно до якої застосування ядерної зброї можливе при загрозі існування держави.

“Тільки тоді, коли є загроза існуванню держави, в нашій країні ми можемо використовувати і ми фактично будемо використовувати ядерну зброю для усунення загрози існуванню нашої країни”, - заявив Пєсков.

При цьому він додав, що в Росії не сумніваються у досягненні своїх цілей.

“Ну, ми не сумніваємося, що всі завдання нашої спеціальної військової операції в Україні будуть виконані. Ми не сумніваємося в цьому”, - додав Пєсков.

Раніше колишній верховний головнокомандувач Об`єднаних збройних сил НАТО в Європі генерал Уеслі Кларк заявив, що Путін може віддати наказ про застосування тактичної ядерної зброї на території Польщі.

Про ймовірність того, що президент Росії Владімір Путін може завдати ядерного удару по Україні, якщо його план про взяття Києва не буде реалізовано, заявив також журналіст-розслідувач видання «Bellingcat» Христо Грозєв. Водночас він нагадав, що для запуску ракети з ядерним носієм пять людей мають виконати певну послідовність дій, а не факт, що вони це зроблять.