"Промінвестбанк" судиться з газовою компанією "імені" Онищенка за 1 млрд грн.

Все про економіку та фінанси

Господарський суд Київської області розглядає позов Промінвестбанку до ТОВ «ГК «Газовий Альянс» (м. Миронівка, Київська область) щодо стягнення 1,045 млрд грн. Відповідне провадження було порушене 20 квітня.

За даними держреєстру, засновником ТОВ «ГК «Газовий Альянс» є Дмитро Адаменко. Водночас ЗМІ пов’язували цю структуру з Олександром Онищенком – екс-регіоналом, а сьогодні – членом депутатської групи «Воля народу». Власне, рік тому він сам зізнавався, що «має відношення» до «Газового альянсу».

Про багатомільярдні збитки Промінвестбанку, докапіталізацію, відтік депозитів, віднесення його Нацбанком до категорії проблемних, намір російських акціонерів продати його читайте тут.

Про судові претензії Промінвестбанку на суму близько 10 млрд грн до підприємств, прямо та опосередковано пов`язаних з групою "Альтком", читайте тут

Про спроби "Промінвестбанку" стягнути 1,3 млрд грн з групи "АВК" - див. тут; мільярдні борги з азотних підприємств Д. Фірташа - тут; 1,1 млрд грн з агрохолдинга "Мрія" - тут; майже 900 млн грн з "Консоля" "спікера" "держради" окупованого Криму Константинова - тут; майже 35 млн дол у групи Кауфмана-Грановського - тут; 55 млн грн з машинобудівного холдингу Ахметова - тут; 160 млн з компанії Клюєвих - тут.