Прокуратура: екс-першому заступнику глави банку "Аркада" повідомлено про підозру

Все про економіку та фінанси

Київська міська прокуратура інформує, що екс-першому заступнику голови правління банку «Аркада» повідомлено про підозру у розтраті 22 млн грн.

Згідно з матеріалами слідства, екс-головою правління банку "Аркада" спільно з першим заступником організовано та налагоджено механізм протиправної розтрати коштів учасників фондів фінансування будівництва з залученням підконтрольних юридичних осіб.

Так, вказаними службовими особами банку реалізовано дві програми лояльності із залученням коштів фонду фінансування будівництва, за умовами акції вартість квадратного метра площі кватир становить від 169,75 грн до 190, 55 грн, що підтверджується укладеними договорами інвестування будівництва між банком та довірителями.

Разом з тим, у зв’язку з невиконанням довірителями умов акційних програм банком прийнято рішення про розірвання договорів інвестування та повернення довірителям коштів, однак, банком безпідставно повернуто довірителям кошти в сумі 22 млн грн, що в десять разів перевищує суму інвестованих коштів.

Раніше за вказаним фактом про підозру оголошено екс-голові правління банку "Аркада".

Досудове розслідування триває та здійснюється слідчими СВ Печерського УП ГУ НП у м. Києві за оперативного супроводу ГУ БКОЗ СБУ.

Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.