Приватбанк вводить обмеження на перекази з картки на картку - 100 операцій на місяць по Україні

Все про економіку та фінанси

Приватбанк повідомив, що з жовтня 2021 року вносить зміни до правил здійснення переказів з картки на картку Visa/Mastercard через усі канали.

Для фізособи-відправника коштів по Україні Приватбанк встановив ліміт 100 переказів на календарний місяць, а за міжнародними переказами - 25.

Для фізособи-отримувача коштів Приватбанк встановив ліміт на календарний місяць теж 100 переказів, а за міжнародними переказами - 30.

Банк зауважив, що нові правила "базуються на вимогах фінмоніторингу та правилах платіжних систем" (цитата).

Приватбанк каже, що для 99,7% клієнтів, які користуються послугою переказу коштів з картки на картку для особистих цілей, нічого не змінюється, оскільки вони відправляють чи отримують не більше 100 переказів на місяць.

При цьому банк наводить такий коментар щодо двох питань:

"Що робити, якщо на мою картку надходять благодійні гроші, на лікування дитини чи гроші волонтерів та інше?

- Якщо ви збираєте гроші на благодійність, чи волонтерські гроші, зателефонуйте нам на 3700 або напишіть у чат «Допомога Онлайн». Надішліть посилання із соціальних мереж чи документи, що підтверджують здійснення благодійної діяльності. Протягом одного робочого дня ми встановимо для таких карток безлімітний режим.

Що робити, якщо на картку я отримував гроші за продаж товарів з використанням інтернет майданчиків?

- Нормативно-правовим актом Національного банку України встановлено, що користуватися особистою карткою для здійснення підприємницької діяльності не можна. Щоб надсилати й отримувати перекази безлімітно, радимо відкрити рахунок фізичної особи – підприємця або особи, яка займається професійною незалежною діяльністю відповідно до чинного законодавства України".