Приватбанк видав 6 млрд грн кредитів на посівну, планує ще 500 млн грн позик на техніку

Все про економіку та фінанси

Приватбанк інформує, що надав більш ніж 2,4 тисячам українських агропідприємств та фермерам 6 млрд грн  кредитів на проведення посівної в рамках державної програми пільгового кредитування агровиробників.

Крім того, з 9 травня банк розпочав прийом заявок на фінансування придбання основних засобів на сторінці pb.ua/business/credit-na-oz.

"За цією програмою ми плануємо найближчим часом видати клієнтам 500 мільйонів гривень для придбання сільгосптехніки, комерційного автотранспорту та спецтехніки", - коментує банк.

 

Як зазначає Приватбанк, він продовжує сприяти проведенню посівної кампанії та наразі в роботі має більше 2000 кредитних заявок.

Постановою Кабінету Міністрів №28 встановлено 31.05.2022 як граничний термін видачі кредитів на підтримку сільгоспвиробників з компенсацією відсотків по програмі 5-7-9%.

Тому, щоб опрацювати вчасно вже подані заявки на кредитування, ПриватБанк встановлює граничні дати прийняття нових заявок. Отже, заявку на пільгове кредитування агровиробників можна подати:

- онлайн на сторінці pb.ua/agro за продуктами: Агросезон - до 10.05.2022 р.; Куб під заставу - до 13.05.22 р.

- через відділення Приватбанку за продуктами: Агросезон - до 13.05.2022 р.; Куб під заставу - до 20.05.22 р.)

За умовами програми, кредитування доступне на строк 6 місяців з компенсацією від держави до 0% річних річних у сумі до 60 млн грн для агровиробників, які знаходяться в регіонах України, де наразі не ведуться бойові дії.