Приватбанк: Верховний Суд відмовився задовольнити позов "Тріантал Інвестментс ЛТД"

Все про економіку та фінанси

Приватбанк повідомив, що 26 липня Верховний Суд задовільнив його касаційну скаргу, скасував рішення судів попередніх інстанцій та відмовив у позові пов’язаній з колишніми власниками Приватбанку компанії "Тріантал Інвестментс ЛТД" про визнання протиправним та скасування розпорядження НБУ від 17.10.2016 щодо інспекційної перевірки Приватбанку.

"За результатом саме цієї перевірки регулятор виявив численні порушення в діяльності менеджменту та колишніх власників Приватбанку в період до 2016 р. та дійшов висновку про необхідність виведення банку з ринку як єдиної можливості врятувати його від банкрутства і зберегти фінансову стабільність в Україні.

Це остаточне судове рішення по цій справі, що є важливою складовою частиною судової боротьби державного Приватбанку з колишніми власниками щодо законності націоналізації банку", - йдеться в заяві Приватбанку.

"Національний банк вітає рішення Верховного Суду, яким підтверджено законність дій регулятора під час проведення інспекційної перевірки Приватбанку у жовтні 2016 року напередодні націоналізації",зазначив начальник управління претензійно-позовної роботи Юридичного департаменту НБУ Віктор Григорчук.