Приватбанк: суд скасував заборону розпоряджатися майном ТЦ "Приозерний"

Все про економіку та фінанси

Приватбанк повідомив, що 25 травня 2022 року Центральний апеляційний госпсуд (м. Дніпро) задовольнив його апеляційну скаргу на ухвалу Госпсуду Дніпропетровської області, якою держбанку було заборонено користуватися та розпоряджатися власним нерухомим майном в м. Дніпро - ТЦ “Приозерний”.

Як зазначається, суд апеляційної інстанції скасував ухвалу суду першої інстанції від 24.12.2021 про вжиття заходів забезпечення позову й відмовив ТОВ "Алонза" в задоволенні заяви про забезпечення позову.

Приватбанк констатує, що ТЦ “Приозерний”, який був предметом іпотеки за кредитними зобов’язаннями ряду компаній, пов’язаних із колишнім топ-менеджментом банку, перейшов у власність Приватбанку в 2016 році до націоналізації.

"Повʼязане з колишніми власниками банку ТОВ “Алонза” при наявній заборгованості за оренду ТЦ “Приозерний” в розмірі більше 23 млн грн, замість сплати боргу через суд вимагало заборонити банку розірвання договору оренди чи передачу частини майна у оренду іншим особам", - йдеться в заяві Приватбанку.