Приватбанк програв апеляцію в спорі, який "приватівці" почали "під" судовий процес у США

Все про економіку та фінанси

Приватбанк повідомив, що подає касацію на постанову Північного апеляційного господарського суду, який 14 квітня відхилив апеляційну скаргу банку та залишив у силі рішення Господарського суду м. Києва по справі №910/14224/20, яким визнано припиненими зобов`язання АТ "Нікопольський завод феросплавів" по одному із кредитних договорів.

Цитата з повідомлення Приватбанку:

“На рішення у такій справі посилались відповідачі у Канцлерському Суді Штату Делавер під час розгляду позову ПриватБанку до його колишніх власників Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова про відшкодування шкоди у сотні мільйонів доларів, завданої ПриватБанку у 2016 році.

Розгляд такої справи по суті відбувався з нетиповою швидкістю, так, підготовче провадження по справі було закрите 20.01.2021р, а розгляд справи по суті був призначений на п`ятницю 22.01.2021р. і завершений в той же день.

Ухвалене по такій справі рішення обґрунтоване висновками, які не пов`язані з предметом спору в українському процесі (зокрема щодо цільового використання кредитів та джерел коштів для їх повернення). Відповідачі у справах Канцлерського Суду вже намагались використати такі висновки в американському процесі”.