Приватбанк не виключає, що буде просити кредиторів про реструктуризацію євробондів

Все про економіку та фінанси

Представники приватного бізнесу в Україні активно намагаються реструктуризувати свої зовнішні борги на фоні складної фінансово-економічної та військово-політичної ситуації в Україні.

Цим шляхом вже пішли, зокрема, структури Р. Ахметова («Метінвест» і ДТЕК, наприкінці 2014 року реструктуризувати свої єврооблігації довелося і банку ПУМБ - детальніше читайте тут).

Водночас чимало представників бізнесу очікують завершення реструктуризації суверенних та квазісуверенних боргів України.

Що стосується банківського сектору, то ключовим сигналом тут є врегулювання Укрексімбанком питання щодо відтермінування погашення єврооблігацій на 750 млн дол (детальніше читайте тут).

Нагадаємо, що, зокрема, Приватбанк у вересні 2015 року має погасити єврооблігації на 200 млн дол, у лютому 2016 року – на 150 млн дол, а в лютому 2018 року – ще на 175 млн дол.

Прес-служба Приватбанку в коментарі FINBALANCE зауважила, що «банк уважно стежить за перебігом переговорів Укрексімбанку щодо зміни параметрів угод за зовнішніми боргами та прийме рішення [щодо реструктуризації, - ред.] на основі аналізу цієї транзакції».

Детальніше про фінансовий стан Приватбанку читайте тут.