Приватбанк: англійський суд переніс до червня 2023 року розгляд позову до екс-акціонерів

Все про економіку та фінанси

Приватбанк у контексті свого позову до Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова у Великій Британії повідомив, що 28 березня 2022 року відбувся перший день попереднього слухання перед слуханням по суті у Високому суді Лондона, "метою якого було забезпечення того, що позов розглядатиметься під час слухання по суті найбільш ефективним чином": 

"Головним предметом для розгляду англійським судом була спроба відповідачів заявити про перенесення слухання по суті, яке наразі мало розпочатися у червні 2022 року, у зв’язку із війною в Україні.

Англійський суд задовольнив клопотання відповідачів щодо перенесення слухання.

Попри розчарування, що слухання по суті перенесене на строк до червня 2023 року, Банк є впевненим, що врешті-решт ми отримаємо справедливе рішення і нам вдасться відшкодувати кошти, які були незаконним чином виведені з нього, як заявляється в позові, навіть якщо таке відшкодування відбудеться пізніше ніж ми розраховували.

Тим часом, проценти на суму позову продовжують нараховуватися у розмірі близько 500 000 дол. США щодня, що збільшить суму позову майже до 4,5 млрд дол. США, та судовий наказ про всесвітній арешт активів відповідачів залишається чинним".