Посівна: Приватбанк видав агрокредити на понад 2 млрд грн

Все про економіку та фінанси

Приватбанк повідомляє, що обсяги виданого ним фінансування для проведення посівних робіт українським фермерам та агропідприємствам перевищив 2 млрд грн.

За словами керівника дирекції обслуговування бізнес-клієнтів банку Євгена Заіграєва, за програмою пільгового кредитування агросектору кредити отримали більше ніж 770 фермерів.

“Сьогодні банк та наші співробітники працюють без вихідних, щоб встигнути вчасно фінансувати посівну кампанію аграрієв. Зараз ми видаємо новий агрокредит кожні 3 хвилини, тому що фермерам підтримка потрібна саме сьогодні”, - зауважує представник Приватбанку.

Приватбанк зауважує, що ухвалене урядом рішення щодо збільшення обсягів надання у 2022 році для нього та банків-кредиторів державних гарантій на портфельній основі дозволяє Приватбанку надати агросектору пільгових кредитів під держгарантії більше ніж на 9 млрд грн.

Заявку на пільгове кредитування агровиробників можна подати онлайн на сторінці pb.ua/agro. За умовами програми, кредитування доступне на строк 6 місяців з компенсацією від держави до 0% річних річних у сумі до 60 млн грн для агровиробників з “банком землі” в обробітку від 100 га, які знаходяться в регіонах України, де наразі не ведуться бойові дії.