Польський Getin Holding шукає нового покупця на "Ідея Банк": попередній відмовився

Все про економіку та фінанси

Польський Getin Holding S.A. найняв Rothschild & Co для пошуку нового покупця українського Idea Bank через відмову попереднього потенційного покупця завершити угоду. Про це пише польське видання money.pl з посиланням на реліз Getin Holding, опублікований на сайті Варшавської фондової біржі, констатує Liga.net.

"У зв`язку із завершенням переговорів, виняткове право на переговори, надане претенденту, минуло", - йдеться в повідомленні.

У Getin Holding додають, що правління прийняло рішення продовжити процес продажу 100% акцій Idea Bank Україна, а також доручив Rothschild & Co до ведення переговорів з іншими потенційними покупцями.

У лютому Getin Holding підписав договір про наміри з анонімним українським покупцем про продаж 100% Idea Bank. Як повідомляли ряд українських ЗМІ, покупцем виступав Альфа-Банк, проте офіційного підтвердження цієї інформації не було.

У кінці 2019 року польський холдинг Getin Holding S.A. хотів продати український Idea Bank інвестиційній компанії Dragon Capital за 1,368 млрд грн. В кінці липня стало відомо, що сторони розірвали договір.