Положення про реєстрацію фізосіб як платників податків змінять: проект документу

Все про економіку та фінанси

У ДПС напрацювали зміни до Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків. Відповідний проект наказу Мінфіну розмістили на сайті ДПС, пише "Ліга:Закон".

Документ передбачає, що під час надання адміністративних послуг, пов`язаних з реєстрацією фізичних осіб буде надати можливість застосування відображення в електронній формі інформації, що міститься, зокрема, у посвідці на постійне проживання (е-посвідка на постійне проживання), посвідці на тимчасове проживання (е-посвідка на тимчасове проживання), витягу з реєстру територіальної громади.

Підтверджувати інформацію про місце проживання (перебування), зареєстроване до набрання чинності Законом № 1871-IX, пропонують, подавши відомості про місце проживання, що були внесені до:

- паспорта громадянина України, виготовленого у формі книжечки;

- паспорта громадянина України або паспорта громадянина України для виїзду за кордон у формі е-паспорта, або е-паспорта для виїзду за кордон;

- витягу з реєстру територіальної громади.

Також передбачається під час оформлення паспорта громадянина України вперше та здійснення ідентифікації особи здійснювати інформаційну взаємодію між електронними інформаційними ресурсами ДМС та ДПС з метою перевірки реєстраційного номера облікової картки платника податків.