Податкова міліція провела обшуки на АЗС "БРСМ"

Все про економіку та фінанси

Співробітники податкової міліції ДФС провели ряд санкціонованих обшуків на автозаправних станціях однієї з відомих мереж через продаж фальсифікованого палива, йдеться в повідомленні прес-служби ДФС, пише профільне видання enkorr.

Судячи з фотографії, яку виклала ДФС, обшуки проходили на АЗС «БРСМ-Нафта».

«Згідно з висновками судової експертизи встановлено, що якість палива, яке зберігається на одному з нафтосховищ компанії в Київській області, не відповідає вимогам державних стандартів України», - йдеться в повідомленні.

«За результатами слідчих дій на АЗС виявлено документи, що підтверджують поставку даного палива з вищезгаданого нафтосховища», - зауважили в ДФС. 

Як повідомлялося, днями «БРСМ-Нафта» обмежила реалізацію бензину марки А-95 і дизпалива на станціях Києва та області, а також заявила про зупинку роботи 6 станцій в столиці.

Як зазначалося, у травні 2021 року «БРСМ» припинила реалізацію заводського палива, відмовившись від продажів марки А-95 і замінивши її бензином Plus А-92 Евро5-Е5 з додаванням етанолу. У 2021 році група є лідером з імпорту безакцизних розчинників.

Глава парламентського Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев на прикладі чека з АЗС «БРСМ-Нафта» продемонстрував роботу податкових «скруток» на АЗС.