Петрашко і Криклій подали у відставку, Степанова - звільняють

Все про економіку та фінанси

Заступник голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук підтвердила інформацію, що міністр економіки Ігор Петрашко та міністр інфраструктури Владислав Криклій написали заяву про відставку за власним бажанням, повідомляє "РБК-Україна".

Як констатує видання, "їх питання будуть розглянуті у вівторок на позачерговому засіданні парламенту".

Перед цим - у понеділок - фракція "Слуга народу" планує розглянути питання відставки двох урядовців та призначення їх наступників.

Як зазначається, кандидатом на посаду міністра інфраструктури називають главу "Укравтодора" Олександра Кубракова, а міністром економіки може бути призначений глава ДПС Олексій Любченко.  

P.S.

Речниця глави Верховної Ради Ольга Туній повідомила, що до парламенту надійшло подання прем’єр-міністра про відставку міністра охорони здоров’я Максима Степанова, пише "Українська правда".

Раніше ЗМІ писали, що новим главою МОЗ може стати державний санітарний лікар Віктор Ляшко.

Пр цьому О. Туній уточнила, що до ВР також надійшли заяви про відставку від міністра економіки Ігоря Петрашка та міністра інфраструктури Владислава Криклія.

P.P.S.

Глава парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що Віктор Ляшко погодився очолити Міністерство охорони здоров’я, Олександр Кубраков – Мінінфраструктури, а Олексій Любченко – Мінекономіки.

М. Степанов заявив, що не писав заяву про відставку та нагадав, що для його звільнення має набратися необхідна кількість голосіву Верховній Раді, констатує Lb.ua.

Додамо, що заступник міністра економіки Світлана Панаіотіді повідомила, що написала заяву про відставку два тижні тому.