Палата представників США схвалила заходи підтримки економіки на $1,9 трлн

Все про економіку та фінанси

Палата представників Конгресу США підтримала пакет економічної допомоги, розроблений адміністрацією президента Джо Байдена, констатує DW.

Ця ініціатива передбачає виділення 1,9 трильйона доларів на посилення фінансування національної програми вакцинації від коронавірусу, організацію безпечних умов у школах для відновлення навчання, підтримку малого бізнесу, виплати працюючим сім`ям по 1,4 тисячі доларів, щотижневу федеральну надбавку з безробіття у 400 доларів та допомогу на дитину до 3,6 тисячі доларів.

Крім того, пакет передбачає програму підвищення мінімальної зарплати з 7,25 до 15 доларів за годину, але є ймовірність, що цей пункт можуть змінити. Представники Демократичної партії заявили, що хочуть домогтися, щоб цей законопроєкт Байдена набув чинності до середини березня, коли закінчується термін надання попередньої фінансової допомоги з безробіття та інших видів.

Далі цей план має розглянути Сенат. У разі його схвалення, він стане вже шостим пакетом допомоги для боротьби з наслідками пандемії коронавірусу. У свою чергу, представники Республіканської партії очікувано розкритикували цей законопроєкт демократів через, на їхню думку, надмірні витрати.

Нагадаємо, у США від коронавірусу вже померли пів мільйона людей. Це - найвищий показник смертності від коронавірусу серед країн світу.