Палата представників Конгресу США підтримала план Байдена на $3,5 трлн

Все про економіку та фінанси

Пакет бюджетних пропозицій в розмірі $3,5 трлн схвалено в Палаті представників Конгресу США, пишеThe Wall Street Journal, констатує Liga.net.

Проект передбачає просування низки прийнятих нововведень, у тому числі субсидій на медичне страхування та щомісячні виплати на дітей. До прикладу, влада планує збільшити страхування Medicare, включивши в неї стоматологічну та офтальмологічну допомогу.

Крім того, план передбачає розширення системи безкоштовної освіти - до неї додадуть два роки дитячого садка і два роки громадського коледжу, а також ряд інших заходів соціальної підтримки та ініціатив по боротьбі зі зміною клімату.

Тепер цей план повинен розглянути сенат США.

Реалізація ініціативи запланована на наступний фінансовий рік, який почнеться 1 жовтня. У вересні палата представників США також повинна розглянути запропонований президентом Джо Байденом інфраструктурний план на суму $1 трлн.

11 березня 2021 року президент США Джо Байден підписав закон про стимулювання зростання економіки на $1,9 трлн. Більшість американців отримають по $1400. допомоги.

4 серпня в Oxford Economics підрахували, що заощадження жителів США збільшилися на $3,7 трлн за Коронавірусние 2020 рік.