Глава Пентагону: США готові надати Україні все необхідне для успіху у війні

Все про економіку та фінанси

США готові надати все необхідне, щоби допомогти Україні досягти успіху у війні, яку веде проти неї Росія. Про це на брифінгу сказав голова Міноборони Сполучених Штатів Ллойд Остін, повідомляє прес-служба Пентагону, констатує Liga.net.

Журналіст зазначив, що Україна поступається в озброєнні російській армії. "Мета США, як і раніше, полягає в тому, щоби допомогти Україні виграти у війні і послабити Росію у військовому відношенні?" – спитав він. Кореспондент також нагадав запит Банкової про надання допомоги, що включає тисячу гаубиць та 300 РСЗВ. "Що США готові надати зараз у військовому сенсі?" – поставив він ще одне запитання.

"Ну, по-перше, США готові надати все і допомогти Україні досягти успіху", – відповів Остін.

Він також сказав, що США мають партнерів по всьому світу, "які готові реально допомогти Україні". За словами Остіна, Сполучені Штати поставили Україні 155 гаубиць. "Але й інші країни надали 155 гаубиць", – сказав він.

"І тому ми продовжимо працювати над тим, щоб отримати якнайбільше і якнайшвидше, щоби допомогти їм досягти успіху. І ми зосереджені на тому, щоби переконатися, що ми допомагаємо їм і даємо те, що необхідно для захисту їхньої суверенної території..." – сказав Остін.

Як повідомлялося, представник Міжнародного легіону ЗСУ Дам`єн Магру розкритикував "почуття самозаспокоєності" західних партнерів України, заявивши, що країні потрібно набагато більше підтримки, щоби зупинити вторгнення Росії.