Ощадбанк продав земельні ділянки на Київщині площею 43 гектари за 308,5 млн грн

Все про економіку та фінанси

Ощадбанк повідомив, що реалізував на електронному аукціоні OpenMarket (ДП «СЕТАМ») дві земельні ділянки в Обухівському районі Київської області загальною вартістю 308,5 млн грн.

"Земельні ділянки мають площу 43 га та призначені для індивідуального садівництва. Це найбільший добровільний продаж стягнутого майна Ощадбанку на електронному майданчику «СЕТАМ»", - констатує держбанк.

Як зауважують в ДП "СЕТАМ", у торгах взяли участь три учасники, два з яких зробили ставки, а загалом з початку співпраці з Ощадбанком через OpenMarket було проведено 88 успішних аукціонів на 741 млн грн.

За даними Ощадбанку, в 2020 році обсяг непрацюючих кредитів у його портфелі (NPL 90+) зменшився на 37,9 млрд грн, або на 27% (про торішнє списання з балансу банком кредитів за рахунок сформованого резерву - тут).

"Тривають судові справи з повернення Ощадбанку проблемної заборгованості. За 2020 рік суди винесли вердикти на користь Ощаду на суму 3,88 млрд грн; протягом року було фактично повернуто 2,75 млрд грн", - інформує держбанк.