Ощадбанк подав позов до "Креатива" на 200 млн дол.

Все про економіку та фінанси

08 серпня Господарський суд Кіровоградської області порушив провадження у справі за позовом Ощадбанку до «Креатив Груп» про стягнення 182,4 млн дол, 12,8 млн євро та 117,2 млн грн.

Як писав Finbalance, 24 червня Госпсуд Кіровоградської області відмовив Ощадбанку в задоволенні позову до ТОВ «Креатив Трейд» щодо стягнення 673,2 млн грн за контрактом на поставку товару №2671 від 27.06.2012, укладеним між ПрАТ "Креатив" і ТОВ "Креатив Трейд". Наразі Дніпропетровський апеляційний госпсуд розглядає апеляцію держбанку на це рішення.

Нагадаємо, в березні глава правління Ощадбанку А. Пишний заявляв, що загальний борг «Креатива» перед держбанком перевищує 300 млн дол. Банкір запевнив, що «вся заставна маса за зобов`язаннями перед Ощадбанком збережена, і в цей момент тривають юридична процедура та оцінка». Водночас визнав, що, не виключено, «буде частина заборгованості, яка не покрита забезпеченням».

Про оскарження в судовому порядку угоди щодо переуступки Укргазбанком права вимоги до "Креатива" майже на 100 млн дол для компанії з групи «Кернел» читайте тут.