Ощадбанк - про отримання дозволу на відкриття залу ігрових автоматів в готелі

Все про економіку та фінанси

Комісія з регулювання азартних ігор і лотерей (КРАІЛ) видала державному Ощадбанку дозвіл на відкриття залу ігрових автоматів або букмекерської контори в київському готелі Ramada Encore Kyiv, пише Liga.net з посиланням на відповідний документ, опублікований на сайті комісії.

Гральний зал, площею 1008 кв.м., буде розташований на другому поверсі корпусу №3 готелю, який знаходиться за адресою вул. Столичне шосе 103.

Ramada Encore Kyiv має категорію "чотири зірки".

Згідно з документом, Ощадбанк подав у КРАІЛ заявку на отримання дозволу 10 серпня. Розгляд заявки і прийняття позитивно рішення зайняло шість днів.

За даними КРАІЛ, на початок серпня в держбюджет надійшло понад 1 млрд грн від грального бізнесу. Ці кошти підуть в держфонд і будуть спрямовані на підтримку медицини, спорту, освіти, культури і науки. Половина доходів будуть спрямовані до бюджетів місцевого самоврядування за місцезнаходженням відповідного грального закладу, уточнюють в комісії.

9 липня 2021 року КРАІЛ ввела реєстр осіб, яким обмежений доступ до гральних закладів та/або участь в азартних іграх.

22 липня КРАІЛ виявила понад 1000 вебсайтів і 100 наземних закладів, які організовують азартні ігри в Україні без відповідних ліцензій.

P.S.

Після опублікування цього повідомлення до редакції Finbalance від прес-служби Ощадбанку надійшов такий лист: 

"Інформація ЗМІ про те, що Ощадбанк отримав дозвіл на відкриття залу азартних ігор, не відповідає дійсності.

До Ощадбанку звернувся оператор 4-зіркового готелю «Рамада», який орендує (з правом викупу) будівлю, що належить банку, з проханням отримати у відповідної комісії сертифікат приміщення згідно з Законом України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор». Таку сертифікацію може отримати лише власник приміщення, яким наразі є Ощадбанк.

Приміщення є непрофільним активом банку, яке він отримав на баланс у рамках фінансової реструктуризації проблемного позичальника. Приміщення знаходиться в оренді з правом подальшого викупу, і саме орендар планує організувати на його базі гральний заклад. Ощадбанк не планує здійснювати будь-яку діяльність, яка стосується організації азартних ігор".