Ощадбанк купує інкасаторські авто за 130 млн грн

Все про економіку та фінанси

3 серпня Ощадбан за результатами тендеру замовило в ТОВ «ВіДі Юнікомерс» броньованих автомобілів на 129,87 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро», пишуть "Наші гроші".

Як зазначається, цьогоріч поставлять 60 нових панцерованих оперативних інкасаторських автомобілів спільного виробництва із ТОВ «Цітіус-С» на шасі Ford Transit Chassis Cab MCA 470 L3 LWB (VD C3/M3 FTCC) по 2,16 млн грн. Гарантійний строк становитиме два роки.

Шасі матиме подушку безпеки водія і кондиціонер. Пасажирський відсік для екіпажу з трьох осіб буде броньований за класом захисту ПЗСА-3 і матиме евакуаційний люк та бійниці. Вантажний відсік включатиме інкасаторський сейф і сейф для тимчасового зберігання цінностей. Також автомобілі будуть оснащені GPS-системою, системами пожежогасіння та відеонагляду, спеціальними сигнальними пристроями і так далі.

Договір передбачає аванс у розмірі 70% і виплату решти 30% після поставки товару.

Ощадбанк у квітні 2017 року замовив у «ВіДі Юнікомерс» інкасаторські автомобілі на шасі Ford Transit Van 350 MWB FWD по 1,70 млн грн. і на шасі Ford Transit Jumbo 470 LWB по 1,92 млн грн.

«ВіДі Юнікомерс» входить у групу компаній «ВіДі» Віталія Джуринського. Фірмою «Цітіус-С» із Мелітополя Запорізької області володіє та керує Олексій Сєров, зареєстрований в окупованому Сімферополі. Він є засновником сімферопольського ТОВ «Цітіус» разом із киянином Андрієм Сребродольським та німцем на ім’я Томас Зайтц.