Ощадбанк і ЄБРР підписали лист про субординований кредит на суму до 100 млн євро

Все про економіку та фінанси

Міністерство фінансів повідомляє, що 22 жовтня Ощадбанк і ЄБРР підписали Мандатний лист, погоджений Мінфіном, щодо умов майбутньої співпраці та надання ЄБРР довгострокового фінансування у формі субординованого кредиту з можливістю конвертації в акції Ощадбанку на суму до 100 млн євро.

Як зазначається, підписання відбулося за участі голови правління Ощадбанку Сергія Наумова та керуючого директора ЄБРР у Східній Європі та Кавказі Маттео Патрона.

Як констатується, "представники банків домовилися активно працювати над меморандумом порозуміння, що відповідає стратегії розвитку АТ “Ощадбанк” на 2021-2024 роки та урядовим принципам реформування банківського сектору, які передбачають зниження частки держави в банківському секторі з 60% до 25% до 2025 року".

На сьогодні, ЄБРР інвестував понад 15 млрд євро у 505 проектів в Україні з метою проведення реформ, посилення енергоефективності та енергетичної безпеки, підтримки сільськогосподарських та промислових проектів, а також малого бізнесу.

12 жовтня Кабінет Міністрів схвалив Стратегію розвитку АТ «Державний ощадний банк України» на 2021 – 2024 роки. Проект Стратегії розроблено правлінням та затверджено наглядовою радою Ощадбанку.