Оренда парковки біля головного офісу Приватбанку: результати аукціону скасовані

Все про економіку та фінанси

Аукціонна комісія комунального підприємства "Міськавтопарк" Дніпровської міської ради дискваліфікувала заявки пов’язаних з Ігорем Коломойським “Нікопольського заводу феросплавів” і “Дніпроазоту”, подані ними на аукціон щодо оренди парковки біля центрального офісу Приватбанку, пише “БізнесЦензор” з посиланням на дані в системі Prozorro.

Раніше переможцем аукціону було визнано “Нікопольський завод феросплавів”. Натомість наразі аукціон визнаний таким, що не відбувся (підстава для цього - недоліки в документах, поданих заводами І. Коломойського).

Серед учасників аукціону був також Приватбанк, який в ході торгів запропонував за цей лот 1 млн грн, тоді як "Дніпроазот" і "Нікопольський завод феросплавів" - відповідно на 3 і 5 тис грн більше.

У прес-службі Приватбанку заявляли, що оренда майданчика для паркування перед офісом банку феросплавним заводом, який ніколи не надавав послуги з організації паркування в місті, є черговою спробою дестабілізації роботи банку.

З кінця вересня співробітники "Нікопольського заводу феросплавів" мітингують біля головного офісу Приватбанку в місті Дніпро. Підставою для цього називали мирову угоду, за якою завод як поручитель погасив частину боргу банку перед НБУ по рефінансуванню.