Стринжа призначений членом правління Ощадбанку: НБУ погодив його кандидатуру

Все про економіку та фінанси

Ощадбанк у системі розкриття інформації НКЦПФР повідомив, що 16 серпня комітет з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду (оверсайту) платіжних систем НБУ погодив кандидатуру Олега Стринжу на посаду члена правління Ощадбанку, відповідального за фінанси.

З огляду на це рішення регулятора, 19 серпня наглядова рада Ощадбанку призначила О. Стринжу на вказану посаду строком на 5 років (перший робочий день буде 1 вересня).

О. Стринжа в 2015-2021 роках був директором департаменту фінансового контролінгу НБУ.

Як зауважує Ощадбанк, О. Стринжа має більш ніж 25-річний досвід роботи в банківському секторі, зокрема, працював у банках «Сосьєте Женераль Україна» (Франція), ING Банк Україна (Нідерланди), «Пекао Україна» (Польща). Обіймав посаду директора фіндепартаменту, члена правління Універсал Банку під час його належності європейській банківській групі Eurobank EFG, був заступником голови правління з фінансових та адміністративних питань банку «Ренесанс Капітал».

"Понад шість останніх років працював директором департаменту фінансового контролінгу НБУ та відповідав за планування, контроль та аналіз адміністративних витрат, а також за процеси фінансового прогнозування, підготовки управлінської фінансової звітності та управління власним капіталом НБУ.

Головними завданнями Олега Стринжі на новій посаді будуть запровадження функції управлінського обліку та модернізація функції управління фінансами Ощадбанку, що має на меті підвищення його ефективності та фінансової стійкості", - йдеться в повідомленні Ощадбанку.

Контекст

У березні повідомлялося, що НБУ відмовився погодити Дмитра Буца на посаду члена правління Ощадбанку, відповідального за управління ризиками.

Разом з тим, у травні НБУ погодив кандидатуру Олексія Волчкова на посаду члена правління Ощадбанку, відповідального за корпоративний бізнес.

У червні стало відомо, що НБУ відмовився погодити Олену Малинську на посаду члена правління Ощадбанку, відповідального за керування змінами банку.