Офіс президента: Зеленський і Байден можуть зустрітися в червні

Все про економіку та фінанси

Зустріч президента України Володимира Зеленського з президентом США Джо Байденом може відбутися у червні 2021 року. У цей час американський лідер перебуватиме з робочим візитом в Європі. Про це заявив заступник керівника Офісу президента Ігор Жовква в ефірі "Україна 24", констатує "РБК-Україна".

"Графік президента Байдена, якщо говорити про його турне, яке планується в червні, ще визначається. Безумовно, якщо така можливість з`явиться у графіках обох президентів, така зустріч обов`язково відбудеться", - сказав він.

У червні Байден планує здійснити поїздку до Європи, що стане його першим закордонним візитом з початку президентства. Під час свого європейського турне президент США планує зустрітися в т.ч. з президентом Росії Володимиром Путіним, щоб обговорити нагальні питання у відносинах між Вашингтоном та Москвою.

Нещодавно керівник ОП Андрій Єрмак заявив, що є підстави вважати, що зустріч Зеленського з Байденом невдовзі відбудеться. Це питання обговорювалося під час візиту в Україні держсекретаря США.

Крім того, посол України в США Оксана Маркарова наголошувала, що Україна готова до будь-яких форматів зустрічі Зеленського і Байдена.