Новим власником "Української правди" став Томаш Фіала

Все про економіку та фінанси

Редактор-засновник інтернет-видання "Українська правда" Олена Притула та генеральний директор Dragon Capital Томаш Фіала уклали угоду, за умовами якої 100% корпоративних прав на видання та всі його активи переходять до групи компаній Dragon Capital, пише "Українська правда".

Як зазначається, сторони домовились про те, що редакційна політика видання та підходи до роботи залишаться без змін: "Команда "Української правди" на чолі з головним редактором Севгіль Мусаєвою продовжить працювати в тому ж форматі, що і раніше, в тісній співпраці з Оленою Притулою, яка й надалі виконуватиме роль редактора-засновника".

Пряма мова Фіали: "За аналогією з проєктом НВ, ми продовжимо практику невтручання власника в редакційну політику УП й раді анонсувати підписання відповідного документа, що буде знаходитися у вільному доступі на сайті "Української правди".

Пряма мова Мусаєвої: "Усі 21 рік існування "Української правди" для нашої команди на першому місці були інтереси читача та українського суспільства. Цей принцип є для нас непорушним і найголовнішим, ми й надалі будемо дотримуватися його в нашій роботі. Редакційна угода із новим власником УП закріплює це на папері".

Як констатується, редакція НВ, іншого медіа-проєкту групи компаній Dragon Capital, продовжить свою роботу  незалежно від редакції УП.