Номінаційний комітет обрав керівника "Укрспирту"

Все про економіку та фінанси

Мінекономіки повідомляє, що 19 серпня комітет з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств обрав директора держпідприємства «Укрспирт».

Як зазначається, за пропозицією рекрутингової компанії, яка здійснювала відбір кандидатів на посаду директора держпідприємства, члени номінаційного комітету заслухали п’ятьох претендентів, які озвучили своє бачення розвитку підприємства та продовження реформування спиртової галузі.

«Ми обрали керівника ДП «Укрспирт», ключовим завданням для якого буде завершення програми демонополізації ринку виробництва спирту, яка зараз досить успішно реалізується, та підготовка до приватизації», - прокоментував перший віце-прем’єр - міністр економіки Олексій Любченко, не уточнюючи імені відповідної особи.

Як інформується, також на засіданні Комітету було затверджено перелік вимог для кандидатів у незалежні члени наглядової ради «Укренерго», що дозволить запустити процес відбору кандидатів рекрутинговою компанією.

У засіданні комітету взяли участь Олексій Любченко, Голова регіонального представництва IFC в Україні, Білорусі та Молдові Джейсон Пеллмар, uолова Представництва ЄС в Україні Матті Маасікас, перший заступник vіністра фінансів Денис Улютін, заступниця vіністра економіки Крістіна Голубицька, заступник vіністра енергетики з питань європейської інтеграції Ярослав Демченков, ,ізнес-омбудсмен України Марчін Свєнчіцкі, голова діяльності IFC в Україні Олена Волошина, радник голови Представництва ЄС в Україні з питань конкурентної політики, державної допомоги, державних підприємств та приватизації Панагіотіс Стамоліс.

12 серпня 2020 року була затверджена Програма реформування та розвитку спиртової галузі на 2020-2023 роки, яка передбачає покроковий план дій з демонополізації ринку. Загалом за результатами 2020-2021 років до державного бюджету має надійти близько 1,5 млрд грн від приватизації спиртових активів.