Номінаційний комітет обрав членів наглядової ради "Центренерго"

Все про економіку та фінанси

Мінекономіки повідомляє, що 13 серпня Комітет з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств обрав незалежних членів та представників від держави до наглядової ради ПАТ «Центренерго».

"Було проведено низку інтерв’ю та обрано трьох незалежних членів та двох представників держави наглядової ради ПАТ «Центренерго». Кандидати мали змогу озвучити своє бачення розвитку компанії, зважаючи на компетенції та відповісти на питання членів та незалежних експертів Комітету", - йдеться в заяві Мінекономіки.

«Сьогодні перед Комітетом стоїть відповідальне завдання – обрати фахову наглядову раду, яка своїми компетенціями, досвідом та знаннями допоможе “Центренерго” стабілізувати фінансову ситуацію, забезпечити безперебійний опалювальний сезон 2021-2022 років та приватизацію підприємства», — зазначив  перший віце-прем’єр - міністр економіки Олексій Любченко.

Товариство включене до переліку об’єктів великої приватизації. Тому учасники засідання підкреслили важливість покращення показників економічної діяльності, а нова наглядова рада повинна буде налагодити конструктивну співпрацю з радниками з приватизації для проведення максимально успішного конкурсу.

У засіданні взяли участь перший віце-прем’єр - міністр економіки Олексій Любченко, голова регіонального представництва IFC в Україні, Білорусі та Молдові Джейсон Пеллмар, голова Фонду державного майна Дмитро Сенниченко, перший заступник міністра фінансів Денис Улютін, заступниця міністра економіки Крістіна Голубицька, постійний представник МВФ в Україні Ваграм Степанян, бізнес-омбудсмен Марчін Свєнчіцкі, радник з питань енергетики, Представництво ЄС в Україні Торстен Вьоллерт, голова діяльності IFC в Україні Олена Волошина, економіст gредставництва МВФ в Україні Марія Чебанова.