НБУ погодив Герхарда Бьоша на посаду голови правління Приватбанку

Все про економіку та фінанси

НБУ повідомляє, що 8 червня його правління погодило кандидатуру Герхарда Бьоша на посаду голови правління Приватбанку за результатами розгляду пакета документів та співбесіди, проведеної правлінням регулятора.

«Ми вітаємо Герхарда Бьоша з погодженням його кандидатури на посаду голови правління Приватбанку та впевнені, що його професіоналізм сприятиме подальшому розвитку банку. Якісне корпоративне управління у державних банках – безумовний пріоритет Національного банку та запорука ефективної роботи державних банків», – зазначив голова Національного банку Кирило Шевченко.

У травні 2021 року наглядова рада Приватбанку призначила Герхарда Бьоша головою правління Приватбанку за результатами проведеного конкурсного добору. Пан Бьош призначений строком на п’ять років.

Герхард Бьош з листопада 2010 року до 30 квітня 2021 року обіймав посаду першого заступника голови правління Райффайзен Банку Аваль.

Довідково

Голова правління державного банку призначається наглядовою радою банку за результатами конкурсного відбору. Голова правління банку вступає на посаду після погодження його кандидатури Національним банком.​