НАЗК ідентифікувало для санкцій понад 12 тис фізосіб і 3 тис юросіб для вилучення їх активів

Все про економіку та фінанси

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) повідомило, що ідентифікувало фізичних та юридичних осіб, які причетні до агресії проти України, для накладення на них санкцій в Україні. У списку зазначені дані про понад 12 тисяч фізичних та 3 тисяч юридичних осіб.

Як зазначається, проект відповідного рішення передано до СБУ для спрямування до РНБО.

Завдяки новому закону про підвищення ефективності санкцій, який набув чинності 25 травня, у разі запровадження санкцій активи цих осіб в Україні зможуть бути конфісковані для фінансування ЗСУ під час війни та відбудови нашої держави після перемоги України.

«З початку війни НАЗК допомогає нашим дипломатам у ідентифікації осіб, на яких мають бути накладені міжнародні санкції. На жаль, поки що наші міжнародні колеги досить повільно рухаються в накладенні санкції на поплічників путіна, обмежуючись лише тисячею осіб у кожній із юрисдикцій. Впровадження масштабного санкційного пакету в Україні стане потужним поштовхом для розширення санкцій проти осіб, які сьогодні допомагають керівництву рф вбивати українців», — зазначив голова НАЗК Олександр Новіков.