Столтенбер: члени НАТО надають Україні системи ППО

Все про економіку та фінанси

Північноатлантичний альянс планує і надалі надавати Україні підтримку, включно із озброєнням, заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг на прес-конференції у Брюсселі, пише "Європейська правда".

Генсек Альянсу нагадав, що ще до масштабного вторгнення Росії держави-члени НАТО надавали українським військовим озброєння, необхідне для захисту від російської агресії. За його словами, ця підтримка продовжується і зараз. Столтенберг не навів деталей, але відомо, що у п’ятницю до України з Польщі прибула колона вантажівок з боєприпасами.

"Союзники НАТО продовжують допомагати Україні. І сьогодні на саміті вони поінформували про типи зброї, яку надали, включно з системами протиповітряної оборони. Тобто союзники постачали і продовжують постачати різну зброю Україні", - заявив Столтенберг.

Він, утім, не став надавати деталей і зауважив, що допомога буде залежати від розвитку подій в Україні. "Ми розуміємо, що у цій ситуації складно передбачити, якими будуть можливості надавати допомогу, але ми налаштовані на продовження підтримки", - заявив генсек.