Наглядова рада Укрексімбанку призначила Єрмакова главою правління: НБУ його погодив

Все про економіку та фінанси

Укрексімбанк повідомив, що 31 березня НБУ погодив призначення Сергія Єрмакова на посаду голови правління цього держбанку.

14 березня наглядова рада Укрексімбанку ухвалила рішення затвердити С.Єрмакова на посаду голови правління банку до закінчення дії режиму воєнного стану в Україні.

Після завершення режиму воєнного стану наглядова рада зобов’язується почати новий конкурс на посаду голови правління Укрексімбанку.

С. Єрмаков був призначений в.о. голови правління банку 12 жовтня 2021 року.

17 грудня 2021 року було розпочато відкритий конкурс на посаду голови правління, який мав бути завершений в березні 2022 року.

24 лютого 2022 року, в день, коли мав початися другий етап конкурсного відбору на посаду голови правління Укрексімбанку, Російська Федерація розпочала повномасштабну військову агресію проти України. На всій території України був введений режим воєнного стану згідно з указом Президента України №64/2022 від 24 лютого 2022.

Цитата із заяви Укрексімбанку: "Усвідомлюючи виключну важливість безперервного та ефективного управління державним Укрексімбанком для стабільності фінансової системи України під час війни та керуючись вимогами чинного законодавства, а саме підпункту 2 пункту 330 Постанови Правління Національного Банку України № 149 від 22.12.2018, що забороняє виконання особою обов’язків керівника банку більше шести місяців поспіль, 14 березня 2022 р. Наглядова рада АТ «Укрексімбанк» ухвалила рішення затвердити Сергія Єрмакова, одного з трьох кандидатів, які ввійшли до короткого списку фіналістів конкурсу на посаду Голови Правління, Головою Правління Банку на строк до завершення нового конкурсного відбору на посаду Голови Правління Банку, який буде розпочатий одразу після завершення режиму воєнного стану в Україні".