Наглядова рада Приватбанку перепризначила на 5 років двох членів правління

Все про економіку та фінанси

Приватбанк повідомив, що 17 квітня його наглядова рада затвердила результати конкурсного відбору кандидатів на дві посади в складі правління банку.

Як зазначається, з 1 вересня 2021 року строком на п’ять років на посаду заступника голови правління з питань фінансів призначено Ганну Самаріну, яка наразі є виконувачкою обов’язків голови правління банку та заступником голови правління з питань фінансів.

Також наглядова рада Приватбанку на посаду члена правління з питань управління ризиками з 1 вересня 2021 року строком на п’ять років призначила Ларису Чернишову, яка наразі обіймає посаду члена правління з питань управління ризиками.

"Конкурсний відбір є обов`язковою умовою призначення топ-менеджерів державних банків згідно зі статтею 7 Закону про банки і банківську діяльність Завершення строку трудового контракту будь-кого з членів правління вимагає проведення конкурсу. Обрання та призначення членів правління є виключною компетенцією наглядової ради", - йдеться в повідомленні банку.

У грудні 2020 року наглядова рада затвердила нову структуру правління Приватбанку, згідно з якою виконавчий орган банку складається з семи позицій: голови правління; чотирьох заступників голови правління - з питань фінансів, з питань управління проблемними активами, з операційних питань та з питань розвитку бізнесу; двох членів правління - з питань управління ризиками і з питань мережі та проблемної заборгованості.

Як писав Finbalance, 06.04.2021 Госпсуд м. Києва відмовився задовольнити клопотання Приватбанку про скасування заборони для банку та Кабміну вчиняти будь-які дії з обрання та призначення глави правління Приватбанку до набрання законної сили рішенням у справі №910/2410/21.

Відповідна заборона була введена ухвалою цього суду від 24.02.2021 як захід забезпечення позову “Первинної профспілкової організації співробітників Приватбанку” (раніше в ЗМІ її пов’язували з екс-власниками фінустанови).