Наглядова рада Ощадбанку припинила повноваження Волчкова як члена правління

Все про економіку та фінанси

Ощадбанк повідомив, що 18 листопада наглядова рада банку припинила повноваження члена правління, відповідального за корпоративний бізнес, Олексія Волчкова з 19 листопада 2021 року.

"Олексій Волчков переміг у конкурсі на заміщення посади члена правління Ощадбанку, відповідального за корпоративний бізнес, і був призначений на цю посаду з 15 березня 2021 року. Під його керівництвом напрям послуг для великих корпоративних клієнтів Ощадбанку досяг значних успіхів.

Так, протягом десяти місяців 2021 року банк уклав нові кредитні угоди з великими компаніями на суму понад 10 млрд грн; кредитний портфель банку в цьому сегменті зріс на 5,8 млрд грн.

Наглядова рада Ощадбанку висловлює подяку Олексію Волчкову та бажає успіхів у подальших починаннях.

Нового члена правління Ощадбанку, відповідального за корпоративний бізнес, буде обрано за результатами конкурсу", - йдеться в заяві Ощадбанку.

У повідомленні Ощадбанку в системі розкриття інформації НКЦПФР уточнюється, що наглядова рада ухвалила рішення про "припинення повноважень (звільнення) Волчкова О.А. з посади члена правління, відповідального за корпоративний бізнес на підставі п.1 ч. 1 ст.36 КЗпП України, за угодою сторін 19 листопада 2021 року (останній робочий день) з відповідним припиненням дії трудового контракту" (цитата).

Нагадаємо, до приходу в Ощадбанк Олексій Волчков 9 років працював у банку ПУМБ Ріната Ахметова.

Про конфлікт між ДП "ГарПок" і ДТЕК Ахметова щодо розрахунків за "зеленим" тарифом (у якому фігурує в т.ч. Ощадбанк) - туттут, тут.