Наглядова рада банку "Січ" обрала нового главу правління

Все про економіку та фінанси

Банк “Січ” у системі розкриття інформації НКЦПФР повідомив, що 30 квітня його наглядова рада ухвалила рішення обрати першого заступника глави правління фінустанови Олега Прилуцького главою правління (на необмежений строк). На цю посаду він вступить після погодження його кандидатури Нацбанком, а до того часу він працюватиме в статусі в.о. глави правління.

Як зазначається, за останні п’ять років О. Прилуцький був членом і главою спостережної ради “Альпарі Банку”, заступником глави правління банку “Січ”.

Також наглядова рада банку “Січ” скасувала своє рішення від 10.01.2020 про обрання головою правління Павла Макарова (у 2005-2014 рр. він був главою правління банку “Кредит-Дніпро”). Як констатується, на посаду глави правління банку “Січ” П. Макаров не вступав.

У січні П. Макаров обирався на цю посаду замість Євстахії Лехіцької, яка в свою чергу призначалася в жовтні 2019 року.

Нагадаємо, у листопаді 2019 року НБУ визнав екс-главу правління Родовід Банку Дениса Горбуненка фактичним контролером банку “Січ”.

На початку січня 2020 року компанія Д. Горбуненка стала переможцем аукціону ФГВФО з продажу прав вимоги ВТБ Банку за кредитами на 2,8 млрд грн, запропонувавши 170 млн грн (таким чином, дисконт склав 94%).

Д. Горбуненко вважається близьким до Дмитра Фірташа та фігурував в історії з придбанням “Укртелекома” Рінатом Ахметовим.