"Нафтогаз" озвучив фінрезультат за ІІІ квартал

Все про економіку та фінанси

НАК "Нафтогаз України" як окрема компанія отримала за підсумками роботи у ІІІ кварталі 2021 року чистий прибуток у розмірі 2,5 млрд грн, порівняно зі збитком на 1,8 млрд грн за аналогічний період минулого року, пише "БізнесЦензор" з посиланням на дані НАКу.

Консолідовану фінансова звітність, яка охоплює групу компаній, які контролює "Нафтогаз", обіцяють оприлюднити найближчим часом.

Як повідомлялося, за підсумками роботи у першому півріччі 2021 року НАК "Нафтогаз України" скоротив чистий збиток до 1,7 млрд грн, порівняно зі збитком на 11,5 млрд грн за аналогічний період минулого року, свідчить аудійована консолідована звітність компанії за міжнародними стандартами.

При цьому за даними опублікованої на початку травня неаудійованої та неконсолідованої звітності "Нафтогазу", компанія за підсумками першого кварталу 2021 року отримала 12,6 млрд грн чистого прибутку.

"Нафтогаз України" за підсумками роботи у 2020 році отримав чистий консолідований збиток у розмірі 19 млрд грн, тоді як у 2019 році прибуток компанії становив 63,3 млрд грн.

Після оголошення фінрезультатів за 2020 рік Кабмін на позачерговому засіданні 28 квітня в обхід рішення наглядової ради звільнив голову НАК "Нафтогаз України" Андрія Коболєва, призначивши на цю посаду Юрія Вітренко.