"Нафтогаз": немає жодного клієнта, який купує газ за тарифом "Місячний"

Все про економіку та фінанси

"Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" повідомляє, що в липні її клієнти продовжать платити 7,96 грн за кубометр газу із ПДВ у рамках річного тарифного плану «Фіксований».

"Це одна з найвигідніших пропозицій серед постачальників. Така ціна зафіксована на рік (з 1 травня 2021 року і до 30 квітня 2022 року) та не змінюється навіть за умов підвищення цін на європейських хабах і сезонних коливань.

ГК «Нафтогаз України» також розрахувала ціну у рамках тарифного плану «Місячний» у липні, враховуючи поточну ситуацію на ринку. Місячна цінова пропозиція – це умовний індикатив, який відображає загальну тенденцію зростання цін на газ як на українському, так і на глобальному ринках. Ціна газу у тарифному плані «Місячний» у липні становитиме 13,13 грн/куб.м.

Увага: підключення до тарифного плану «Місячний» відбувається лише за бажанням клієнта. За замовчуванням усі клієнти ГК «Нафтогаз України», зокрема і новоприєднані, обслуговуються за річним тарифним планом «Фіксований».

І станом на кінець червня компанія не обслуговує ЖОДНОГО клієнта на умовах тарифного плану «Місячний».

Проте ми радимо відслідковувати «Місячний» тарифний план. За умови зниження цін на газ на європейських ринках, ціна у місячній пропозиції також буде зменшуватися", - констатує ГК "Нафтогаз України". 

Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" обслуговує близько 1 млн побутових споживачів.

На червень ця компанія підвищила ціну на газ у рамках тарифного плану "Місячний" до 11,94 грн за 1 куб. м, тоді як річний тариф "Фіксований" - 7,96 грн за 1 куб. м.