МВФ відправить місію в Україну впродовж наступних 10-12 днів

Все про економіку та фінанси

Протягом наступних 10-12 днів Міжнародний валютний фонд відправить місію до України з тим, щоби опрацювати угоду за програмою кредитування stand-by, заявив у рамках форуму YES заступник виконавчого директора МВФ від України Владислав Рашкован, пише Lb.ua.

«Програма stand-by фокусує свою увагу на підтримці макростабільності та має намір підготувати Україну для наступного раунду структурних реформ. Протягом 10-12 днів МВФ спрямує місію, яка працюватиме над тим, щоби опрацювати угоду по stand-by, щоби підтримати економіку України», – зазначив Рашкован.

За його словами, Україна непогано проходить економічну кризу, спричинену пандемією COVID-19. Однак, як зауважує представник України в МВФ, заплановане зростання української економіки на 3-4% хоч і є непоганим, втім недостатнім.

«Питання полягає в тому, що далі? Ріст запланований Україною у 3, 4% непоганий, однак програма МВФ передбачає, щоби Україна економічно економічно вирівнялася зі своїми сусідами. Для цього Україні потрібно більше зростання, аніж у Польщі, Угорщині, Туреччині. Світова економіка зростатиме на 6%, тому ми маємо прагнути такого ж зростання. МВФ готовий підтримати Україну в розробці політик, які допоможуть вирішити ці питання», – заявив Рашкован.