МОЗ: уже 13 областей перебуває в помаранчевій зоні епідеміологічної небезпеки

Все про економіку та фінанси

За даними Міністерства охорони здоров`я, 13 областей України перебувають на помаранчевому рівні епідеміологічної небезпеки через поширення COVID-19, пише Liga.net.

За даними на 7 жовтня, в помаранчевій зоні були Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Луганська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська і Чернівецька області.

Решта областей і Київ перебувають у жовтій зоні.

Помаранчевий рівень означає, що область незабаром може бути переведена в червону зону карантину з більш жорсткими обмеженнями.

Нагадаємо, в Україні діє жовта зона карантину. Однак в Кабміні кажуть, що найближчим часом кілька областей можуть перейти в червону зону. Також мер Львова Андрій Садовий заявив, що в місті можуть посилити обмеження з 14 жовтня.

У РНБО прогнозують пік осінньої хвилі коронавірусу на кінець жовтня-початок листопада. Очікується, що одномоментно будуть госпіталізовані до 55 000 інфікованих.

В Україні вакцинація від коронавірусу доступна всім охочим, але понад 50% українців не планують робити щеплення. На цьому тлі МОЗ ввів обов`язкову вакцинацію педагогів і чиновників.

За минулу добу в Україні виявили понад 16 000 нових хворих на коронавірус.