МОЗ: Львівська та Луганська області виходять із "червоної" зони карантину

Все про економіку та фінанси

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко під час брифінгу заявив, що Луганська та Львівська області виходять із червоного рівня епідемічної небезпеки, пише "БізнесЦензор".

За його словами, в Україні третій тиждень поспіль спостерігається зменшення кількості випадків коронавірусної хвороби та кількості госпіталізованих.

"За карантинними індикаторами, Луганська та Львівська області виходять із червоного рівня епідемічної небезпеки. Тому на цьому тижні ініціюватимемо засідання Державної комісії техногенно-кологічної безпеки та надзвичайних ситуацій", – наголосив міністр.

Також Ляшко уточнив, що середній час перебування регіонів у "червоній" зоні карантину майже не змінився з минулої весни та становить 30-35 днів.

"Україні вдалося пройти пік захворюваності найтяжчої хвилі без запровадження загальнонаціонального локдауну. Проте розслаблятися рано. Потрібно збільшувати відсоток вакцинованих громадян та дотримуватися протиепідемічних норм", – наголосив він.

Станом на 22 листопада обмеження "червоного" рівня епідемічної небезпеки запроваджено у 19 регіонах України.

Раніше повідомлялося, що Міністерство охорони здоров`я планує поширити вимогу повного курсу вакцинації для роботи бізнесу в "жовтих" зонах карантину.